Už je tomu nějaký ten pátek, co jsme začali podnikat. Posledních několik let jsme se zabývali dezinfikováním veškerých komerčních i soukromých prostor. V reakci na aktuální dění bylo logickým krokem podpořit všeobecné zdraví v naši společnosti.

Dali jsme si na čas a testovali

Chtěli jsme se však držet našich zásad, které stavíme především na kvalitě a pečlivosti. Hledali jsme a porovnávali respirátory a roušky z různých zemí. Čínské byly hodně levné, ale ve většině ani z poloviny nesplňovaly podmínky ochrany zdraví. Nemluvě o certifikaci. Poměr mezi kvalitou a cenou vyhrál český výrobce. O to více jsme rádi, že podpoříme českou ekonomiku.

General Public Protection rychle zareagoval na aktuální situaci s koronavirem a dnes dokáže vyprodukovat 250 tisíc roušek a 25 tisíc respirátorů denně. Filtrační vrstvu navíc vyvinuli ve spolupráci s týmem s Technické univerzity v Liberci.

Pracujeme velkoobchodně

U nás koupíte balení od 500 ks. Můžete zasobit svůj obchod, lékárnu, nemocnici, kliniku ale také domácnost. Spolu s přáteli či rodinou se domluvte a objednejte velké balení, pomůžete tak chránit sebe, ostatní a především ty, co to nejvíce potřebují.

Chceme pomáhat

Rádi pomáháme a proto chceme podpořit i naše školy, nemocnice či další instituce. Pokud máte zájem o roušky či respirátory, ale Váš budget Vám to z nějakého důvodu nedovoluje, ozvěte se nám na odczvyrobce@email.cz, rádi Vám zhotovíme nabídku na míru.